ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA SENICA

Naše úspechy > Úspešní absolventi

Eva Čekanová - Kamrlováslobodný umelec, pedagóg Cirkevného konzervatória
Viera Chalupkováhudobný vedec
Viera Horná - ŠebestováKonzervatórium Žilina, pedagóg
Milan GálKonzervatórium Bratislava, riaditeľ ZUŠ
Marián BoršošVŠVU Bratislava, architekt
Dana JanáčkováFFUK Bratislava, dejiny umenia, historička umenia
Anna Fábryová - GamanováPF Nitra, DAMU Praha, pedagóg
Jaroslav JankovičKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Ida Komárková - PavelkováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Marta Komárková - VachováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Alena Komárková - KubováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Hilda HajlováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Jana CelleryováVŠVU Bratislava, hudobná teoretička
Viera Hlavičková - SchmidtováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Ferdinand SurovýSVŠT Bratislava, pedagóg
Jana Lisická - GálováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Karol KouřilKonzervatórium Bratislava, slobodný umelec
Mirka Křečková - GáfrikováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Soňa SabotováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
František CibulaVojenské konzervatórium Roudnice n/L., hudobník
Daniel ZríniKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Ronald ŠebestaVŠMU Bratislava, člen orchestra rozhlasu, sólista, pedagóg
Anna Bašnárová - RýzkováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Denisa Vlková - MeteličkováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Ľubica Komárková - MikušováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Elena HološkováKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Lenka PípováVŠMU Bratislava, angažmá v USA
Bibiana OndrejkováKonzervatórium Bratislava, angažmá v SND, divadlo SNP v Martine, A. Bagara v Nitre, Rádio Twist, dabing, moderátorka TV
Helena KrajčiováVŠMU Bratislava, členka činohry SND v Bratislave
Milan MikulčíkVŠMU Bratislava, člen činohry SND v Bratislave
Vladimír AdásekVŠMU Bratislava, filmová a televízna réžia
Andrej ŠtermenskýKonzervatórium Bratislava, člen Martinského divadla SNP
Renáta RundováKonzervatórium Bratislava, členka Martinského divadla SNP
Martina KlimáčkováJAMU Brno, študijný pobyt v Paríži, profesionálna tanečníčka, tanečná pedagogička - Francúzsko
Natália DrabičšákováJAMU Brno, členka divadla Na zábradlí v Prahe
Erika PláňavskáJAMU Brno, členka Slováckeho divadla v Uherskom Hradišti
Mária RepkováVŠMU Bratislava, dramaturgia, študijný pobyt v Nemecku
Gregor HološkaVŠMU Bratislava, člen Trnavského divadla
Zuzana OžvoldíkováVŠMU Bratislava, bábkoherectvo
Ján SlezákJAMU Brno, muzikálové herectvo, slobodný umelec, pedagóg
Daniela CádrováVŠMU Bratislava, bábkoherectvo
Peter VeslárVŠMU Bratislava, bábkoherectvo
Peter ZelenkaJAMU Brno
Róbert PolákJAMU Brno
Šarlota KostolnáKonzervatórium Topoľčany
Judita JagušákováKonzervatórium Topoľčany
Linda PetrákováVŠMU Bratislava
Mirka PavlíkováVŠMU Bratislava
Mário VlkKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Adrián RepaKonzervatórium Bratislava
Marek HuttaKonzervatórium Bratislava, člen orchestra SND
Matej FarkašVojenské konzervatórium Roudnice n/L., posádková hudba Praha
Róbert ŠebestaVŠMU Bratislava, pedagóg, sólista
Pavol BolebruchKonzervatórium Žilina
Vladimír LajdaVojenské konzervatórium Roudnice n/L.
Ondrej HluchýKonzervatórium Bratislava, pedagóg
Slávka BolebruchováKonzervatórium Žilina, slobodná umelkyňa
Peter BibzaHudobná akadémia Banská Bystrica, šéfdirigent posádkovej hudby Banská Bystrica, zbormajster
František BečkaKonzervatórium Košice
Anna Danišová - PraskačováPF UKF Nitra, hudobná výchova, pedagóg
Zlatica JanšákováKonzervatórium Žilina, pedagóg
Katarína NovotníčkováKonzervatórium Bratislava
Lucia ŠímováCirkevné konzervatórium Bratislava
Oľga SlezákováKonzervatórium Topoľčany
Alena MackováKonzervatórium Topoľčany, pedagóg
Martin BrkalKonzervatórium Žilina
Monika BalejováPedagogická fakulta UK Bratislava, hudobná výchova
Jana HlucháPedagogická fakulta UK Bratislava, hudobná výchova
Michal BrkalKonzervatórium Žilina
Branislav MalatinskýVŠMU Bratislava
Lenka ŽákováKonzervatórium Bratislava
Juraj KukanKonzervatórium Praha
Ján GašpárekAkadémie muzických umení Banská Bystrica
Radoslav GašpárekKonzervatórium Bratislava
Eva KlimáčkováVŠMU Bratislava, pedagóg
Peter ŽúrekVŠVU Bratislava - grafika, stredoškolský pedagóg
Martin OrthVŠVU Bratislava - reštaurátor, pedagóg
Ivan ŠtefkaPF UKF Nitra, stredoškolský pedagóg
Miloslav ŠimekPF UK Bratislava
Ján MacaVŠVU Bratislava, dizajn, v slobodnom povolaní
Miriam PetrášováPF UKF Nitra, pedagóg
Rastislav KomínekUniverzita Karlova Praha, architekt
Edita Tunáková - DobríkováVŠVU Bratislava, grafika, slobodné povolanie
Andrea Morávková - TrojkováMendelova zemědelská a lesnícka univerzita Brno, záhradné inžinierstvo
Miloslav JurášTechnická univerzita Zvolen, priemyselný dizajn
Hana NečasováPF Trnavskej univerzity, pedagóg
Kamila ŽilínkováPF UKF Nitra
Peter BruškoSlovenská technická univerzita Bratislava, dizajn
Lenka GálikováSlovenská technická univerzita Bratislava, architektúra
Peter ŠkojecSlovenská technická univerzita Bratislava, architektúra
Kvetoslava PavlíkováVŠMU Bratislava, scénografia
Natália Briestenská - ŽúrkováVŠVU Bratislava, textil
Eliška StankováVŠMU Bratislava, scénografia
Lucia KurekováSPŠO Trenčín
Júlia ChudáPF Trnavskej univerzity
Lenka JamárikováMendelova zemědelská a lesnícka univerzita Brno, záhradné inžinierstvo
Peter ŠkodaKeramika Brno
Andrej BanárSŠÚV Bratislava
Marek FordinálSŠÚV Bratislava
Michaela BenkováZdružená stredná škola Bratislava, šperkárstvo
Zuzana SukopčákováStredná odevná škola Trenčín
Marianna KonečnáZdruľená stredná škola Bratislava, scénografia
Kristína PúpalováŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava, reštaurátorstvo
Barbora ČárskaŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava, reštaurátorstvo
Peter ŠimonŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava, reštaurátorstvo
Elena SedlákováŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava, keramika
Jana PúpalováŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava, keramika
Rudolf JanákŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava, reštaurátorstvo
Andrej DienešŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava, grafika
Lukáš GrohmannŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava, kamenosochárstvo
Štefan OrthŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava, reštaurátorstvo
Andrea GábrišováSPŠO Trenčín
Dominika HesskováSPŠO Bratislava
Terézia OtrísalováZdružená stredná škola Bratislava, scénografia
Lucia BelkováSPŠO Trenčín
Daniel AntálekFakulta telesnej výchovy a ąportu Bratislava - trénerstvo tanca
Ondrej AntálekJAMU Brno
Natália BlahováProfesionálna tanečná skupina Leony Kvasnicovej - IF
Hana FodorováStredná škola odevná Trenčín
Dominik GálKonzervatórium Bratislava
Miroslava GregorováTanečné konzervatórium Nitra
Lukáš HanzlíčekZdružená SPŠ Bratislava - polygrafia
Júlia HašanováVŠVU Bratislava - architektúra
Denisa HeribanováNová Scéna Bratislava
Dáša HromkováPedagogická škola Modra
Simona HučkováŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava - reštaurovanie
Ján HyžaJAMU Brno - muzikálové herectvo
Tatiana JankovýchováStredná priemyselná škola odevná Trenčín
Ján JozéfekCirkevné konzervatórium Bratislava
Mária JurášováVysoká škola Zlín - reklamná a multimediálna komunikácia
Linda KajbováStredná škola odevná Trenčín
Ivana KlimešováVysoká škola pedagogická Bratislava
Jana KrajčiováKonzervatórium Bratislava
Kornélia KubečkováStredná škola polygrafická Bratislava
Nikoleta LučanováKonzervatórium Bratislava
Barbora MacánkováSúkromná SUŠ Bratislava
Martin MarkoVysoká škola technická Bratislava
Ľubica MichalicováPF UKF Nitra - pedagogika hudobno-dramatického umenia
Anna MinxováŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava - textil
Monika NemcováTanečné konzervatórium Banská Bystrica
Martin OtépkaVysoká škola Praha - architektúra
Miroslava OtépkováStredná odevná škola Trenčín
Kristína PátkováŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava - textil
Katarína PinčekováVysoká škola Nitra - záhradná architektúra
Alexandra PolákováVysoká škola technická Bratislava
Lukáš ProcháskaVysoká škola technická Bratislava
Gabriela RehušováSúkromná stredná škola grafická Topoľčany
Lucia SmolinskáKonzervatórium Bratislava
Laura TománkováKonzervatórium Bratislava
Martin ValentŠkola úžitkového výtvarníctva Bratislava
Laura ŽilkováVysoká škola Nitra - záhradná architektúra

na úvod

Program podujatí

žiadne podujatia ... .-(