Vážení rodičia, vážení priatelia Základnej umeleckej školy v Senici!

Výkonný výbor rodičovského združenia – Výchova umením sa i v tomto roku obracia na Vás s prosbou o zváženie využitia možnosti poukázať podiel zaplatenej dane do výšky 2 % (3%) deťom navštevujúcich Základnú umeleckú školu v Senici.

• Fyzické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie, nepotrebujú žiadne osobitné tlačivo, pretože je súčasťou daňového priznania dane z príjmu fyzických osôb. Termín na podanie daňového priznania je 31. 3. 2024.
  • Zamestnanec, ktorému zamestnávateľ spracúva ročné zúčtovanie dane, si musí od svojho zamestnávateľa vyžiadať Potvrdenie o zaplatení dane. Tlačivo Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 % (3%) zaplatenej dane treba vyplnené odovzdať spolu s potvrdením o zaplatení dane na príslušný daňový úrad do 30. 4. 2024.
  • Obe tlačivá si môžete vyžiadať v kancelárii riaditeľa ZUŠ v čase od 8.00-16.00 hod., prípadne stiahnuť z webovej stránky ZUŠ.

Bližšie informácie poskytneme na tel. č. 034/6512277.

Ďakujeme!

Senica, 22. 2. 2024

Ing. Ján Hurban
predseda Výkonnej rady

Vážení priatelia tanečnej skupiny Scream!

Podporíte nás? Vaše 2 % z daní pomôžu deťom, ktoré sa venujú tancu, reprezentujú ZUŠ a mesto Senica. Ich tohtoročným cieľom je účasť na Majstrovstvách Európy v Maďarsku a Medzinárodnom festivale v Španielsku.

Ďakujeme!

Senica 22. 2. 2024

Anna Antálková DiS. art.
predseda Občianskeho združenia

Tlačivá s vyplnenými údajmi o prijímateľovi nájdete na našej web stránke v priečinku O škole – Dokumenty – Tlačivá na stiahnutie.